NA PREDAJ novostavba rodinného domu "NEW TOWN" dom č. 1 - IBV Pod Kamennou

NA PREDAJ novostavba rodinného domu "NEW TOWN" dom č. 1 - IBV Pod Kamennou

Cena:  255 000,00 €
ID inzerátu: DD202
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Lokalita: Marhuľová , Nové Mesto nad Váhom
Cena:  255 000,00 €
Počet izieb: 4i
Rozloha: 115 m2
Stav nehnuteľnosti: novostavba

Výhody nehnuteľnosti

Kvalitný - Štýlový - Úžitkový... asi tak by sa dal zjednodušene špecifikovať náš nový projekt v Novom Meste nad Váhom, IBV Pod Kamennou!

Celý projekt zastrešuje naša spoločnosť NEW HOUSE, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s výstavbou rodinných domov. Naším hlavným cieľom je vytvoriť cenovo dostupné, ale najmä kvalitné a moderné bývanie. Na projekte participuje množstvo overených dodávateľov, majstrov a odborných pracovníkov, s ktorými máme už roky zladené pracovné postupy, dodržujúc vysoké štandardy. Dbáme na kvalitu a spracovanie každého detailu. Uvedomujeme si totiž, že Vaše nové bývanie Vám má slúžiť dlhé desaťročia.

V ponuke máme dva rodinné domy na Marhuľovej ulici - IBV Pod Kamennou:

NEW TOWN (parc.č. 5781/511) - 255.000€

NEW TOWN (parc.č. 5781/512) - 255.000€

Predpokladaný termín odovzdania dokončeného holodomu: marec 2022

 

Vybavenie holodomu:

Kompletná projektová dokumentácia, vybudovanie prípojok a napojenie domu na inžinierske siete, obvodové a vnútorné nosné murivo z tvaroviek Porotherm hr. 300 mm, vchodové štýlové dvere s madlom, okná a balkónové posuvné dvere SALAMANDER – plastové - vo farbe exteriér a biela farba-interiér s izolačným trojsklom 7-komorový systém, kovanie siegenia aubi, podlahové vykurovanie a tepelné čerpadlo, vápenocementová omietka a stropy zo sadrokartónu – 3x biely náter Primalex Polar, vonkajšie zateplenie - expandovaný polystyrén hr. 200 mm, tenkovrstvová omietka - farba podľa výberu investora, izolácia podlahy EPS 140 mm + poter 60 mm, železobetónový filigránový strop, predpríprava na vonkajšie osvetlenie, predpríprava na klimatizáciu, predpríprava na alarm a kamery, vypínače a zásuvky v zmysle projektovej dokumentácie, predpríprava na zapustené elektrické exteriérové žalúzie, energetický certifikát, revízne správy, kompletné geodetické zameranie pozemku a domu, kolaudácia na nového majiteľa, kompletná fotodokumentácia hrubej práce rozvodov dodadná na USB.

Variant 2 - dom vo vyhotovení štandard (naviac oproti holodomu)

Laminátové podlahy vo všetkých obytných izbách značky EGGER, kvalitné kúpeľne a WC podľa katalógu spolu so všetkými zriaďovacími predmetmi, obložkové interiérové dvere - drevodekor,exteriérové elektrické žalúzie, vonkajší nemrznúci vývod na vodu.

Variant 3 - dom a exteriér 

Bočné ploty, predný plot + bránka - plotové 3D dielce antracit + podhrabové dosky v. 250 mm,spevnené plochy - chodníky a parkovacie státia pre automobily, odkvapové chodníky vyplnené štrkom pre odvod dažďovej vody a vlhkosti, spevnená plocha na terase,

 

Poskytujeme aj ďalšie služby, ktoré sú riešené podľa idividuálnych požiadaviek investora:

Interiérový dizajn a výroba nábytku na mieru, exteriérový dizajn - záhrada, inštalácia kamerového systému, bezpečnostný projekt stavby a inštalácia zabezpečovacieho systému, napojenie domu na pult centrálnej ochrany, inteligentná domácnosť, rekuperácia - riadená výmena vzduchu.

 

Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie, kde sa dozviete všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa správne rozhodli pre kúpu nového rodinného domu. 

Venovať sa Vám bude Mgr. Denis Durec 0910 679 409, denis.durec-ZVNC-newhouse.sk, www.newhouse.sk

Zaujala Vás naša nehnuteľnosť?

Aj Vy túžite bývať vo vlastnom?

Potrebujete vyriešiť financovanie kúpy novej nehnuteľnosti?

Náším klientom ponúkame kompletné a rýchle vybavenie hypotekárneho úveru, bez poplatkov. (Vybavíme a zaplatíme za Vás znalca, kataster a všetky potrebné poplatky).  A NAVIAC VÁM VIEME GARANTOVAŤ VRÁTENIE ZÁLOHY ZA RODINNÝ DOM V PRÍPADE PROBLÉMOV S HYPOTÉKOU, ktorú vybavuje náš hypotekárny špecialista.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť:

Vyplňte formulár a my Vás budeme kontaktovať.

makler
Mgr. Denis Durec
0910 679 409
denis.durec-ZVNC-newhouse.sk

Podobné nehnuteľnosti

Predaj
NA PREDAJ novostavba rodinného domu

NA PREDAJ novostavba rodinného domu "NEW TOWN" dom č. 1 - IBV Pod...

Podlahová plocha 115m2
Nové Mesto nad Váhom
Marhuľová 
255 000 €
Predaj
NA PREDAJ novostavba rodinného domu

NA PREDAJ novostavba rodinného domu "NEW TOWN" dom č. 2 - IBV Pod...

Podlahová plocha 115m2
Nové Mesto nad Váhom
Marhuľová 
255 000 €
Predaj
NA PREDAJ novostavba rodinného domu

NA PREDAJ novostavba rodinného domu "NEW TOWN" dom č. 2 - IBV Pod...

Podlahová plocha 115m2
Nové Mesto nad Váhom
Marhuľová 
255 000 €

Newsletter

Chcete dostávať najnovšie informácie o našich realitných novinkách na email? Stačí sa prihlásiť!